wideopoczta agencja vsp
widoepoczta e-mail agencja vsp

DLACZEGO WIDEOPOCZTA ?

- SZYBKO
  - NOWOCZESNIE
   - ORGINALNIE

WYPRZEDZ KONKURENCJE!

O firmie
Usługi dodatkowe
Mapa serwisu
Linki

JAK TO DZIAŁA

 

WIDEOPOCZTA.vps.pl w biznesie


WIDEOPOCZTA.vsp.pl to prestiż dla Ciebie i Twojej firmy! Już dzisiaj doceń swoich klientów, partnerów i współpracowników, wysyłając im multimedialne wiadomości wideo. Wysyłając wiadmość wideo przestajesz być anonimowy, a co ważniejsze, oszczędzasz czas na pisanie i edycję wiadomości e-mail. WIDEOPOCZTA.vsp.pl ułatwia Ci nawiązanie lepszych relacji i przekazanie informacji w sposób, który nie jest możliwy w standardowej poczcie elektronicznej.
VIDEOPOCZTA.vsp.pl w życiu prywatnym

WIDEOPOCZTA.vsp.pl to emocje i lepsze relacje! Zobacz swoich dawno niewidzianych przyjaciół, opowiedz dzieciom bajkę na dobranoc, zobacz swoją sympatie lub zaskocz swoich krewnych i znajomych. Skoro obraz jest wart "tysiąc słów", to ile jest warta wiadomość wideo?

Obsługa serwisu WIDEOPOCZTA.vsp.pl jest bardzo zbliżona do obsługi standardowych programów pocztowych (np. Microsoft R Outlook R czy Outlook Express).

Nagrywanie i wysyłanie wiadomości.
Nagrywanie i wysyłanie wiadomości w serwisie WIDEOPOCZTA.vsp.pl jest niezwykle proste. Wystarczy zalogować się do serwisu, kliknąć ikonę nowej wiadomości, nagrać ją i wysłać. Wszystko to w zaledwie kilka kliknięć myszką.

Odbieranie wiadomości.
Odbiorca wiadomości otrzymuje ją bezpośrednio w swoim programie pocztowym. Aby zobaczyć lub odsłuchać wiadomość, nie musi instalować żadnych dodatkowych komponentów. Poznaj szczegóły w kolejnym filmie!

Panel użytkownika serwisu.
Panel użytkownika serwisu jest wygodnym i prostym w obsłudze narzędziem do zarządzania wiadomościami multimedialnymi. Zawiera szereg niezwykle przydatnych funkcji takich jak; książka adresowa, dostęp do kontaktów Microsoft R Outlook R , Outlook Express.